Анонси заходів

 

 

Контакти

11200 Житомирська обл.
смт.Ємільчине
вул.Соборна 51
тел. (04149)21210
 

Виїзний прийом громадян 23 лютого 2017 року

 

23 лютого селищним головою Волощуком С.В. спільно з заступником голови Сорокою В.І. та головою селищної ветеранської організації Жабровцем В.З. здійснено виїзний прийом громадян в селах Руденька та Горбове.
Під час перебування в цих населених пунктах Волощук С.В., Сорока В.І. та Жабровець В.З. відвідали одиноких перестарілих громадян за місцем їх проживання. Окремим з них вже надана необхідна допомога - забезпечено дровами 2 особи з обмеженими фізичними можливостями. В с.Руденька з особистими проблемами до селищного голови звернулося 7 жителів.
В с.Горбове піднімалися питання громадського порядку; відновлення роботи артсвердловини; збору та зберігання твердих побутових відходів; відновлення шлюзів, які були викрадені невідомими особами; облаштування зупинок громадського транспорту; благоустрою вулиць та кладовища. Всього в обговоренні даних питань взяло участь 18 горбівчан.
Такі виїзні прийоми будуть здійснюватись кожного останнього черверга місяця. Вони дадуть змогу не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблемами сільських громад, спільно знайти шляхи їх вирішення.