Контакти

11200 Житомирська обл.
смт.Ємільчине
вул.Соборна 51
тел. (04149)21210
 

 

Свято Морозива

 

28 травня в Ємільчиному відбулася грандіозна подія - діти та дорослі мали нагоду відвідати справжнє патріотичне Свято морозива, яке організовує лідер серед українських виробників морозива - компанія «Рудь».
В урочистому відкритті свята взяли участь голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма та селищний голова Сергій Волощук.
Місце проведення свята нагадувало невелику країну, у якій дітлахи мали змогу отримати океан позитивних емоцій, поласувати різними видами морозива, поспілкуватись між собою.
Родзинкою свята була так звана «валюта» - «рудики», які можна отримати, обмінявши упаковки морозива. Музика, морозиво, повітряні кульки та чудова погода – все це створило святковий настрій як для дітей, так і для їхніх батьків. На святі діти мали можливість погратися у різноманітні ігри, конкурси, отримати подарунки та сюрпризи. Діти із задоволенням змагалися між собою. Також для всіх приготували зони для фотографування. Окрім того, на святі єднання та позитиву на дітей чекали казкові герої та аніматори, запальні ведучі.