Контакти

11200 Житомирська обл.
смт.Ємільчине
вул.Соборна 51
тел. (04149)21210




 

Депутати
Ємільчинської селищної ради

 

 

ПІБ депутата

Межі виборчого округу

1

Шроль
Раїса Петрівна

с.Андрієвичі

2

Хрущ
Галина Миколаївна

с.Березники, с.Адамове, с.Ситне, с.Сергіївка, с.Запруда

3

Дідус
Олег Якович

с.Велика Глумча, с.Кочичине, с.Володимирівка, с.Дібрівка, с.Забаро-Давидівка

4

Расенчук
Микола Миколайович

с.Великий Яблунець, с.Малий Яблунець, с.Непізнаничі, с.Старі Непізнаничі, с.Вірівка

5

Бацюн
Наталія Анатоліївна

смт Ємільчине -

вул.Військова, вул.Наума Тихого, пров.Наума Тихого, пров.Першотравневий

6

Луцак
Наталія Валентинівна

смт Ємільчине –

вул.Берестецька, вул.І.Франка, вул.Хмельова, пров.Хмельовий, пров.І.Франка, пров.Мічуріна, вул.Мічуріна, вул.Космонавтів, вул.Садова, пров.Садовий, вул.Суворова, вул.Грека, вул.40 років Перемоги, вул.50 років Перемоги, вул.Зарічна

7

Омельянчук
Сергій Миколайович

смт Ємільчине –

вул.Соборна, вул.Козацька, вул.Ломоносова, вул.Олександра Довженка, вул.Шкільна, пров.Козацький, пров.Олександра Довженка, пров.Шкільний

8

Цмокалюк
Анжеліка Юріївна

смт Ємільчине –

вул.Базарна, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Гришка, вул.Ковпака, вул.Курчатова, вул.Лівобережна, вул.Миру, вул.Наумова, пров.Гоголя, пров.Базарний, пров.Незалежності, вул.Партизанська, пров.Партизанський,  вул.Чехова, вул.Чкалова

9

Сорока
Валентина Іванівна

смт Ємільчине –

вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Короленка, вул.Корольова, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.М.Мариніної, вул.Набережна, вул.Незалежності, пров.Лівобережний

10

Артемчук
Анатолій Іванович

смт Ємільчине –

вул.Горького, вул.Богдана Хмельницького, вул.Яблунева, пров.Богдана Хмельницького, пров.Горького, пров.Соборний, пров.Шевченка

11

Філоненко
Федір Михайлович

смт Ємільчине  -

вул.Шевченка, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Хліборобська

12

Банковський
Вячеслав Вітольдович

смт Ємільчине –

вул.1 Травня, вул.Добровольського, вул.Дружби, пров.Дружби, вул.Весняна, пров.Кутузова, вул.Поліська, пров.Поліський, вул.Кутузова

13

Канарський
Броніслав Францович

с.Руденька, с.Горбове, с.Здоровець

14

Залевський
Віктор Миколайович

с.Кривотин, с.Косяк, с.Малий Кривотин, с.Яменець, с.Королівка, с.Ганнівка, с.Лебідь

15

Фомішина
Галина Миколаївна

с.Куліші

16

Ширма
Михайло Васильович

с.Красногірка, с.Нараївка, с.Хутір-Мокляки

17

Мельник
Олександр Сергійович

с.Мала Глумча, с.Паранине

18

Ващенко
Леонід Миколайович

с.Медведеве, с.Заровенка, с.Нитине, с.Садки

19

Лугина
Володимир Васильович

с.Мокляки, с.Кам’яногірка, с.Аполлонівка

20

Омельянчук
Ольга Володимирівна

с.Осівка, с.Льонівка, с.Чміль

21

Авраменко
Світлана Василівна

с.Підлуби

22

Лісовий
Віктор Петрович

с.Серби, с.Вільшанка, с.Зосимівка, с.Нові Серби, с.Старі Серби

23

Бацюн
Ігор Володимирович

с.Середи

24

Жека
Марія Петрівна

с.Покощеве, с.Тайки, с.Ілляшівка, с.Старий Хмерин, с.Просіка

25

Кічук
Любов Василівна

с.Симони, с.Червоний Бір, с.Брідок

26

Галицький
Віталій Октавіанович

с.Степанівка