Контакти

11200 Житомирська обл.
смт.Ємільчине
вул.Соборна 51
тел. (04149)21210

emrada1@ukr.net




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Апарат виконавчого комітету селищної ради

 

 

АПАРАТ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ   

emrada1@ukr.net

 

 

 

Селищний голова

Волощук Сергій Володимирович

2-12-10 

Секретар ради

Сорока Валентина Іванівна          2-13-63

valyas1970@ukr.net

Перший заступник голови

Євтух Володимир Петрович

evtuhv@ukr.net

Заступник голови

Онищук Ольга Василівна

olqaonu@ukr.net 

Керуючий справами виконкому

Бондар Олександр Іванович         4-22-40

A044038@i.ua

Головний спеціаліст в справах дітей

Мариніна Олена Борисівна

em_dity@ukr.net

Гол. спеціаліст з моб. роботи та НС

Павленко Олександр Миколайович

opavl@ukr.net

Інспектор  праці

Лук’янчук  Сергій Миколайович

lsm13102014@gmail.com

Гол. спец. з містобудування, архітектури, будівництва, ЖКГ

Данюк Володимир Петрович

volodymyrdanyuk@gmail.com

Загальний відділ

emrada1@ukr.net

Начальник відділу

Слюсар Наталія Василівна           2-13-65

 

Діловод

Ваховська Антоніна Іванівна

 

Діловод

Ахромеєва Валентина Василівна

 

Паспортист

Марчук Валентина Іванівна

 

Секретар керівника

Радченко Тетяна Леонідівна         2-12-10

 

Техпрацівник

Шепель Наталія Миколаївна

 

Водій

Смиковський Олександр Йосипович

 

Опалювач

Ярмоленко Віктор Миколайович

 

Завідувач господарством

Михайленко Анатолій Антонович

 

Відділ організаційної роботи і взаємодії з громадськістю та ЗМІ

em_org@ukr.net

Головний спеціаліст

Романчук Валентина Олександрівна

 

Головний спеціаліст

Данильчук Наталія Юріївна

 

Діловод (0,5)

Жабровець Валерій Зіновійович

 

Сектор кадрової роботи

 

Завідувач сектору

Дідус Оксана Миколаївна

 

Головний спеціаліст

Войцехівська Лариса Петрівна

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

emrada22@ukr.net

Начальник відділу-головний бухгалтер

Дідус Валентина Вікторівна         2-13-64

 

Головний спеціаліст

Дмитренко Оксана Анатоліївна

 

Головний спеціаліст

Голяка Наталія Олегівна

 

Статистик

Лісова Тетяна Леонідівна

 

 

 

 

 

 

 

Юридичний відділ

juristem@i.ua

Начальник відділу

Коваленко Андрій Андрійович

 

Гол. спеціаліст

Сокірко Юлія Сергіївна

 

ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ  РАДИ

 

Відділ економічного розвитку, інвестицій, транспорту, комунальної власності

ekonom.emrada@gmail.com

Начальник відділу

Соляннікова  Оксана Василівна

 

Головний спеціаліст

Радченко Юлія Юріївна

 

Провідний спеціаліст

Курносов Максим Михайлович

 

Відділ земельних ресурсів

emradazem15@ukr.net

Начальник відділу

Ярошенко Олена Анатолівна

 

Головний спеціаліст

Сич Юлія Андріївна

 

Головний спеціаліст

Гавришук Віта Вікторівна

 

Статистик

Омельченко Світлана Олександрівна

 

Провідний спеціаліст (М.Глумча)

Серпутько Наталія Олександрівна

 

Провідний спеціаліст (В.Яблунець)

Боровець Зінаїда Валеріївна

 

Відділ з благоустрою

 

Інженер

Романчук Володимир Геранійович

roma_avto@meta.ua

ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ РАДИ ЗІ СТАТУСОМ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

 

Фінансовий відділ   

finemilotg@ukr.net

Начальник відділу

Кириленко Інна Борисівна           2-13-70

 

Головний спеціаліст

Омелянчук Наталія Олександрівна

 

Відділ освіти, молоді та спорту  

41860521@ukr.net

Начальник відділу

Жека Сергій Леонідович

 

Завідувач сектору (молодь, спорт)

Жилюк Людмила Григорівна

 

Головний спеціаліст (юрист)

Лозко Наталія Валеріївна

 

Головний спеціаліст (спорт)

Омельченко Олександр Григорович

 

Відділ культури та туризму

emiltchinkult@gmail.com

В.о.начальника Головний спеціаліст

Остапчук Любов Миколаївна

 

Провідний спеціаліст

Данильчук Світлана Василівна

 

 

 

 

 

 

 

СТАРОСТИНСЬКІ   ОКРУГИ

 

Андрієвичі

В.о.старости

 

73-2-34

andriyvichi@ukr.net

Діловод

Коваль Ігор Юрійович

73-2-34

Березники

В.о.старости

Шнайдер Ольга Володимирівна

60-2-66

shnaiderolga1968@gmail.com

Діловод

Шнайдер Олена Василівна

60-2-66

В. Глумча

В.о.старости

Мусійчук Віктор Андрійович

74-4-14

 

Діловод

Штиль Людмила Олександрівна

74-4-14

В. Яблунець

В.о.старости

 

 

Velykobelunetsky11@ukr.net

Діловод

Кучерук Наталія Іванівна

76-2-46

Кочичине

В.о.старости

Дідус Сергій Іванович

74-4-46

 

Діловод

Крисько Галина Степанівна

74-4-46

Кривотин

В.о.старости

Тичина Любов Андріївна

77-2-35

 

Діловод

Островська Юлія Леонідівна

77-2-35

Куліші

В.о.старости

Левченко Олександр Сергійович

71-6-37

galinka_1970@ukr.net

Діловод

Ходоровська Галина Андріївна

71-6-36

М. Глумча

В.о.старости

Штиль Надія Григорівна

60-2-41

Maloglumc_s@ukr.net

Діловод

Штиль Валентина Мартинівна

60-2-41

Медведеве

В.о.старости

Руденко Сергій Артемович

77-4-31

medvedeve@ukr.net

Діловод

Данильчук Галина Олександрівна

77-4-31

Мокляки

В.о.старости

Коваленко Валентина Василівна

70-4-37

moklyaky@ukr.net

Діловод

Омельченко Олена Василівна

70-4-37

Осівка

В.о.старости

Остапенко Ольга Петрівна

72-4-31

osivka180@ukr.net

Діловод

Лозко Ніна Миколаївна

72-4-31

Підлуби

В.о.старости

Лашевич Сергій Казимирович

60-2-47

pidluby_st_okr@ukr.net

Діловод

Авраменко Світлана Василівна

60-2-47

Симони

В.о.старости

Денисюк Сергій Миколайович

76-6-35

symonyrada@ukr.net

Діловод

Кічук Любов Василівна

76-6-35

Серби

В.о.старости

Ляшук Віктор Васильович

75-2-35

serbu.2010@ukr.net

Діловод

Романчук Алла Федорівна

75-2-35

Сергіївка

В.о.старости

Кашпуренко Юрій Григорович

79-4-36

jurijrada04347373@gmail.com

Діловод

Суй Галина Андріївна

79-4-36

Середи

В.о.старости

Примак Олександр Олександрович

78-2-35

seredy13ok@gmail.com

Діловод

Волощук Галина Василівна

78-2-35

Степанівка

В.о.старости

Осадчук Костянтин Миколайович

70-4-35

kanstantin-87@ukr.net

Діловод

Кот Наталія Йосипівна

70-4-35

Тайки

В.о.старости

Романчук Сергій Андрійович

60-2-36

taikivska.s.rada@ukr.net

Діловод

Романчук Анастасія Сергіївна

60-2-36