Контакти

11200 Житомирська обл.
смт.Ємільчине
вул.Соборна 51
тел. (04149)21210

emrada1@ukr.net
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кадрові питання

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Ємільчинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора юридичного відділу Ємільчинської селищної ради.

 

Вимоги до претендентів:
громадянство України; освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за спеціальністю правознавство; вільне володіння державною мовою; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року; вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

 

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:
- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування  та проходження служби;
- заповнена особова картка;
- дві фотокартки розміром 4 x 6 см;
- копії документів про освіту;
- копія документа, який посвідчує особу;
- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

 

Термін прийняття документів: впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.
Подавати документи та отримати довідки щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці  за адресою:  смт.Ємільчине, вул.Соборна, 51,   тел.4-22-40.

 

 

Оголошення опубліковане в газеті "Ємільчинські факти" 16.01.2020

 

 

 

Розпорядження селищного голови від 15.11.2017р. №87-к "Про Порядок проведення конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування"

 

 

Розпорядження селищного голови від 20.11.2017р. №92-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад"

 

Розпорядження селищного голови від 05.02.2018р. №33-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної  посади"

 

Розпорядження селищного голови від 19.03.2018р. №73 "Про  перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної  посади провідного спеціаліста відділу культури та туризму"

 

 

Розпорядження селищного голови від 18.04.2018р. №109-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади" (начальник відділу культури та туризму селищної ради)

 

 

Розпорядження селищного голови від 14.05.2018р. №133 "Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення"

 


Розпорядження селищного голови від 20.06.2018р. №175-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної  посади"

 

 

Розпорядження селищного голови від 10.08.2018р. №216-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки  функціональних повноважень спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій, транспорту, комунальної власності Ємільчинської селищної ради"

 

 

Розпорядження селищного голови від 01.04.2019р. №74-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень посад Ємільчинської селищної ради" (головний спеціаліст сектору кадрової роботи селищної ради)

 

 

Розпорядження селищного голови від 21.08.2019р. №163-к"Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади" (головний спеціаліст з питань реєстрації актів цивільного стану загального відділу селищної ради)