Контакти

11200 Житомирська обл.
смт.Ємільчине
вул.Соборна 51
тел. (04149)21210

emrada1@ukr.net
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кадрові питання

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Ємільчинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Ємільчинської селищної ради на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трьохрічного віку основного працівника.

 

Вимоги до претендентів:


громадянство України; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра; вільне володіння державною мовою; вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

 

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:
- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування  та проходження служби;
- заповнена особова картка;
- дві фотокартки розміром 4 x 6 см;
- копії документів про освіту;
- копія документа, який посвідчує особу;
- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

 

Термін прийняття документів: впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.


Подавати документи та отримати довідки щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці  за адресою:  смт.Ємільчине, вул.Соборна, 51,   тел.4-22-40.

 

 

Оголошення опубліковане в газетах "Ємільчинські факти" 05.03.2020р., "Народна трибуна" 06.03.2020р.

 

 

 

 

Розпорядження селищного голови від 15.11.2017р. №87-к "Про Порядок проведення конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування"

 

 

Розпорядження селищного голови від 20.11.2017р. №92-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад"

 

Розпорядження селищного голови від 05.02.2018р. №33-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної  посади"

 

Розпорядження селищного голови від 19.03.2018р. №73 "Про  перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної  посади провідного спеціаліста відділу культури та туризму"

 

 

Розпорядження селищного голови від 18.04.2018р. №109-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади" (начальник відділу культури та туризму селищної ради)

 

 

Розпорядження селищного голови від 14.05.2018р. №133 "Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення"

 


Розпорядження селищного голови від 20.06.2018р. №175-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної  посади"

 

 

Розпорядження селищного голови від 10.08.2018р. №216-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки  функціональних повноважень спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій, транспорту, комунальної власності Ємільчинської селищної ради"

 

 

Розпорядження селищного голови від 01.04.2019р. №74-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень посад Ємільчинської селищної ради" (головний спеціаліст сектору кадрової роботи селищної ради)

 

 

Розпорядження селищного голови від 21.08.2019р. №163-к"Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади" (головний спеціаліст з питань реєстрації актів цивільного стану загального відділу селищної ради)