Контакти

11200 Житомирська обл.
смт.Ємільчине
вул.Соборна 51
тел. (04149)21210

emrada1@ukr.net
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 листопада Ємільчинська селищна територіальна виборча комісія підвела підсумки виборів депутатів селищної ради та селищного голови на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

 

Ємільчинська селищна територіальна виборча комісія визнала обраним Ємільчинським селищним головою Волощука Сергія Володимировича, який набрав 76,21% голосів виборців - з постановою №20 від 06.11.2020 можна ознайомитись тут.

 

Також прийняте рішення щодо виборів депутатів Ємільчинської селищної ради - з постановою №21 від 06.11.2020 можна ознайомитись тут.

 

 

На сайті Новоград-Волинської районної ради розміщене рішення Новоград-Волинської районної територіальної виборчої комісії щодо підсумків виборів депутатів районної ради.

 

Крім того, депутатами обласної ради обрані Довгополий Юрій Дмитрович від партії "Європейська солідарність" та Ширма Володимир Васильович від партії "Пропозиція".

 

Деякі кандидати обрані депутатами до рад різних рівнів - вони протягом двадцяти днів мають визначитись, в якій раді будуть депутатами. Тому списки депутатів рад ще зазнають змін.

 

Постанова Новоград-Волинської районної територіальної виборчої комісії від 21 серпня 2020р. №1 "Про формування складу сільських, селищних територіальних виборчих комісій"

 

 

Постанова Новоград-Волинської районної територіальної виборчої комісії від 06 вересня 2020р. №5 "Про утворення і перелік територіальних виборчих округів на виборах депутатів Новоград-Волинської районної ради 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та присвоєння їм порядкових номерів"

 

 

 

Постанова Ємільчинської селищної територіальної виборчої комісії від 05 вересня 2020р. №6 "Про утворення територіальних виборчих округів"

 

 

Рішення виконавчого комітету Ємільчинської селищної ради від 04.09.2020р. №121 "Про  визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації"

 

 

 

Постанова Ємільчинської селищної територіальної виборчої комісії від 18 вересня 2020р. №8 "Про реєстрацію кандидата  на посаду селищного голови"

 

 

Постанова Ємільчинської селищної територіальної виборчої комісії від 25 вересня 2020р. №9 "Про реєстрацію кандидатів  на посаду селищного голови"

 

 

Постанова Ємільчинської селищної територіальної виборчої комісії від 25 вересня 2020р. №9/а "Про реєстрацію кандидатів  у депутати у багатомандатному виборчому окрузі"

 

 

Постанова Ємільчинської селищної територіальної виборчої комісії від 01 жовтня 2020р. №11 "Про проведення жеребкування щодо порядку розміщення у виборчому бюлетені"

 

 

Постанова Ємільчинської селищної територіальної виборчої комісії від 09 жовтня 2020р. №12 "Про утворення дільничних виборчих комісій"

 

 

АНАЛІЗ фінансового звіту про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата в депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови Авраменка В.Г.

 

АНАЛІЗ фінансового звіту про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата в депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови Жилюка В.Р.

 

АНАЛІЗ фінансового звіту про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата в депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови Лугини С.О.

 

АНАЛІЗ фінансового звіту про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата в депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови Волощука С.В.