Контакти

11200 Житомирська обл.
смт.Ємільчине
вул.Соборна 51
тел. (04149)21210

04347605@mail.gov.ua




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Склад виконавчого комітету селищної ради

 

ВОЛОЩУК
Сергій Володимирович

- Ємільчинський селищний голова

ОСТАПЧУК
Інна Петрівна

- секретар Ємільчинської селищної  ради

РОМАНЮК
Олександр Романович

- перший заступник Ємільчинського селищного голови

ЄВТУХ
Володимир Петрович

- заступник Ємільчинського селищного голови

ОНИЩУК
Ольга Василівна

- заступник Ємільчинського селищного голови

БОНДАР
Олександр Іванович

- керуючий справами виконавчого комітету Ємільчинської селищної ради

КОВАЛЬ
Ігор Юрійович

- староста Андрієвицького старостинського округу

ШНАЙДЕР
Ольга Володимирівна

- староста Березниківського старостинського округу

МОСІЙЧУК
Віктор Андрійович

- староста Великоглумчанського   старостинського округу

ЛУБЧУК
Ольга Петрівна

- діловод Великоцвілянського старостинського округу

КУЧЕРУК
Наталія Іванівна

- діловод Великояблунецького старостинського округу

ДІДУС
Сергій Іванович

- староста  Кочичинського  старостинського округу

ТИЧИНА
Любов Андріївна

- староста  Кривотинського  старостинського округу

ХОДОРОВСЬКА
Галина Андріївна

- діловод Кулішівського старостинського округу

ШТИЛЬ
Надія Григорівна

- староста Малоглумчанського   старостинського округу

РУДЕНКО
Сергій Артемович

- староста Медведевського  старостинського округу

МИХАЛЬЧУК
Григорій Петрович

- староста Миколаївського старостинського округу

КОВАЛЕНКО
Валентина Василівна

- староста   Мокляківського старостинського округу

ОСТАПЕНКО
Ольга Петрівна

- староста  Осівського  старостинського округу

ЛАШЕВИЧ
Сергій Казимирович

- староста  Підлубівського  старостинського округу

ДІДУС
Олександр Дмитрович

- староста Руднє-Іванівського старостинського округу

ДЕНИСЮК
Сергій Миколайович

- староста Симонівського   старостинського округу

ЛЯШУК
Віктор Васильович

- староста  Сербівського  старостинського округу

КАШПУРЕНКО
Юрій Григорович

- староста Сергіївського   старостинського округу

ПРИМАК
Олександр Олександрович

- староста  Середівського  старостинського округу

ОСАДЧУК
Костянтин Миколайович

- староста  Степанівського  старостинського округу

РОМАНЧУК
Сергій Андрійович

- староста Тайківського   старостинського округу

ПІСКУН
Олексій  Сергійович

- представник від партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

МАТЯШ
Іван  Володимирович

- представник від партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

ГОРБАЧ
Віктор  Михайлович

- представник від партії  «ПРОПОЗИЦІЯ»

БОНДАРЧУК
Роман Володимирович

- представник від партії «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»

МЕТЕЛЬСЬКИЙ
Анатолій Францович

- представник від партії «БАТЬКІВЩИНА»