Контакти

11200 Житомирська обл.
смт.Ємільчине
вул.Соборна 51
тел. (04149)21210

04347605@mail.gov.ua




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Апарат та виконавчі органи селищної ради

 

 

АПАРАТ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ   

emrada1@ukr.net

Селищний голова

Волощук Сергій Володимирович

 

Секретар ради

Остапчук Інна Петрівна             2-13-63

ostapchukinna2501@ukr.net

Перший заступник

Романюк Олександр Романович

sacha.roma@ukr.net

Заступник голови

Євтух Володимир Петрович

evtuhv@ukr.net

Заступник голови

Онищук Ольга Василівна

olqaonu@ukr.net 

Керуючий справами виконкому

Бондар Олександр Іванович        

a044038@i.ua

Гол. спеціаліст з моб. роботи та НС

Павленко Олександр Миколайович

opavl@ukr.net

Інспектор  праці

Лук’янчук  Сергій Миколайович

lsm13102014@gmail.com

Гол. спец. з містобудування, арх., буд., ЖКГ

Данюк Володимир Петрович

volodymyrdanyuk@gmail.com

Загальний відділ

 

Начальник відділу

Слюсар Наталія Василівна          

emrada2@ukr.net

Головний спеціаліст

Сербін Тетяна Петрівна                  2-15-06

emrada1@ukr.net

Діловод

Марчук Людмила Дмитрівна            2-15-06

emrada1@ukr.net

Діловод

Ахромеєва Валентина Василівна

emrada2@ukr.net

Паспортист

Марчук Валентина Іванівна

emrada2@ukr.net

Секретар керівника

Данюк Тетяна Леонідівна             2-12-10

 

Відділ організаційної роботи і взаємодії з громадськістю та ЗМІ

em_org@ukr.net

Начальник відділу

Романчук Валентина Олександрівна

 

Головний спеціаліст

Мариніна Олена Борисівна

 

Сектор кадрової роботи

emradakadri@ukr.net

Завідувач сектору

 

 

Головний спеціаліст

Войцехівська Лариса Петрівна      4-22-40

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

emrada22@ukr.net

Начальник відділу-головний бухгалтер

Дідус Валентина Вікторівна       2-13-64

 

Головний спеціаліст

Климчук Леся Іванівна

 

Статистик

Лісова Тетяна Леонідівна

 

Юридичний відділ

juristem@i.ua

Начальник відділу

Коваленко Андрій Андрійович

 

ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ  РАДИ

 

Центр надання адміністративних послуг

emcnapotg@ukr.net

Начальник Центру

Бацюн Наталія Анатоліївна

 

Адміністратор

Сокірко Олена Петрівна

 

Адміністратор

Ширма Галина Миколаївна

 

Адміністратор

Недаєва Світлана Василівна

 

Державний реєстратор

Венгловська Вікторія Олегівна

emradarejestr@ukr.net

Державний реєстратор

Помінчук Ірина Олександрівна

emradarejestr@ukr.net

Відділ економічного розвитку, інвестицій, транспорту, комунальної власності

ekonom.emrada@gmail.com

Начальник відділу

Соляннікова  Оксана Василівна

 

Головний спеціаліст

Радченко Юлія Юріївна

 

Головний спеціаліст

Курносов Максим Михайлович

 

Відділ земельних ресурсів

emradazem15@ukr.net

Начальник відділу

Ковальчук Богдан Миколайович    2-13-65

 

Головний спеціаліст

Ярошенко Олена Анатолівна

 

Головний спеціаліст

Сич Юлія Андріївна

 

Головний спеціаліст

Гавришук Віта Вікторівна

 

Статистик

Омельченко Світлана Олександрівна

 

Провідний спеціаліст (М.Глумча)

Серпутько Наталія Олександрівна

 

Провідний спеціаліст (В.Яблунець)

Боровець Зінаїда Валеріївна

 

Відділ з благоустрою

 

Інженер

Романчук Володимир Геранійович

roma_avto@meta.ua

ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ РАДИ ЗІ СТАТУСОМ  ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

 

Фінансовий відділ   

finemilotg@ukr.net

Начальник відділу

Кириленко Інна Борисівна         2-13-70

 

Головний спеціаліст

Омелянчук Наталія Олександрівна

 

Головний спеціаліст

Телега Тетяна Федорівна

 

Відділ освіти, молоді та спорту  

41860521@ukr.net

Начальник відділу

Жека Сергій Леонідович

 

Завідувач сектору (молодь, спорт)

Жилюк Людмила Григорівна

 

Головний спеціаліст (юрист)

Лозко Наталія Валеріївна

 

Головний спеціаліст (спорт)

Омельченко Олександр Григорович

 

Відділ культури та туризму

emiltchinkult@gmail.com

В.о.начальника Головний спеціаліст

Остапчук Любов Миколаївна

 

Провідний спеціаліст

Данильчук Світлана Василівна

 

Служба у справах дітей

ssd-emrada@ukr.net

Начальник служби

Гресько Віра Сергіївна               2-14-77

 

Головний спеціаліст

Примак Оксана Миколаївни

 

Головний спеціаліст

Сидорчук Ольга Юріївна

 

Провідний спеціаліст

Коваленко Людмила Петрівна

 

Відділ соціального захисту

 

Начальник відділу

Афанасьєва Лариса Іванівна

44100441@ukr.net

 

 

 

СТАРОСТИНСЬКІ   ОКРУГИ

 

 

 

 

 

Андрієвичі

andriyvichi@ukr.net

Староста

Коваль Ігор Юрійович

 

 

Діловод

 

Березники

shnaiderolga1968@gmail.com

В.о.старости

Шнайдер Ольга Володимирівна

 

 

Діловод

Шнайдер Олена Василівна

В. Глумча

 

Староста

Мосійчук Віктор Андрійович

 

 

Діловод

Штиль Людмила Олександрівна

В.Цвіля

 

Староста

 

 

 

Діловод

Лубчук Ольга Петрівна

В. Яблунець

Velykobelunetsky11@ukr.net

Староста

 

 

 

Діловод

Кучерук Наталія Іванівна

Кочичине

 

Староста

Дідус Сергій Іванович

 

 

Діловод

Крисько Галина Степанівна

Кривотин

 

Староста

Тичина Любов Андріївна

 

 

Діловод

Порайко Юлія Леонідівна

Куліші

galinka_1970@ukr.net

В.о.старости

 

 

 

Діловод

Ходоровська Галина Андріївна

М. Глумча

Maloglumc2019@ukr.net

Староста

Штиль Надія Григорівна

 

 

Діловод

Штиль Валентина Мартинівна

Медведеве

medvedeve@ukr.net

Староста

Руденко Сергій Артемович

 

 

Діловод

Данильчук Галина Олександрівна

Миколаївка

 

Староста

Михальчук Григорій Петрович

 

 

Діловод

Кунашенко Тетяна Василівна

Мокляки

moklyaky@ukr.net

Староста

Коваленко Валентина Василівна

 

 

Діловод

Омельченко Олена Василівна

Осівка

osivka180@ukr.net

Староста

Остапенко Ольга Петрівна

 

 

Діловод

Лозко Ніна Миколаївна

Підлуби

pidluby_st_okr@ukr.net

Староста

Лашевич Сергій Казимирович

 

 

Діловод

Авраменко Світлана Василівна

Р.Іванівська

 

Староста

Дідус Олександр Дмитрович

 

 

Діловод

Кльоц Зоя Іванівна

Симони

symonyrada@ukr.net

Староста

Денисюк Сергій Миколайович

 

 

Діловод

Кічук Любов Василівна

Серби

serbu.2010@ukr.net

Староста

Ляшук Віктор Васильович

 

 

Діловод

Романчук Алла Федорівна

Сергіївка

jurijrada04347373@gmail.com

Староста

Кашпуренко Юрій Григорович

 

 

Діловод

Суй Галина Андріївна

Середи

seredy13ok@gmail.com

Староста

Примак Олександр Олександрович

 

 

Діловод

Волощук Галина Василівна

Степанівка

kanstantin-87@ukr.net

Староста

Осадчук Костянтин Миколайович

 

 

Діловод

Кот Наталія Йосипівна

Тайки

taikivska.s.rada@ukr.net

Староста

Романчук Сергій Андрійович

 

 

Діловод

Романчук Анастасія Сергіївна