Контакти

11200 Житомирська обл.
смт.Ємільчине
вул.Соборна 51
тел. (04149)21210

04347605@mail.gov.ua
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кадрові питання

 

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Ємільчинська селищна рада Житомирської області
оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • головного спеціаліста відділу земельних ресурсів апарату Ємільчинської селищної ради Житомирської області на строк відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника до дня фактичного виходу його з відпустки;
 • провідного спеціаліста відділу земельних ресурсів апарату Ємільчинської селищної ради Житомирської області.

            Вимоги до кандидатів:

 • вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра;
 • стаж роботи за фахом не менше 2 роки;
 • володіння основними навичками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами;
 • вільне володіння державною мовою.

            Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 •  особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
 • дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту;
 • копію документа, який посвідчує особу;
 • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
 • копію документа, що підтверджує вивчення особою української мови.

            Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

            Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

            Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо Ви можете отримати за телефоном 0414921506 або під час особистого прийому в приміщенні селищної ради за адресою: смт Ємільчине, вул. Соборна, 18-а, кабінет 204 щоденно, крім вихідних, з 8.00 до 17.00.

 

Оголошення опубліковане а газеті "Народна трибуна" 15 жовтня 2921р.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на посаду директора закладу загальної середньої освіти Ємільчинської селищної ради

Відповідно до розпорядження Ємільчинського селищного голови «Про оголошення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Великояблунецький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області» оголошується конкурс на посаду директора вище зазначеного закладу.

Найменування і місцезнаходження закладів:
- Комунальна установа «Великояблунецький заклад  загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області»  - вул.   Кемського, 52, с. Великий Яблунець, 11241.

Найменування посад:
Посада – директор.

Умови оплати праці: посадовий оклад відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 р. №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2011 №373, постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2001 р. №78, можливі надбавки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери, зі змінами та доповненнями.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: посаду керівника комунальної установи опорного закладу загальної середньої освіти, закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров'я, шо не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:
- письмова заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»  з переліком наданих документів;
- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копію паспорта громадянина України;
- копію документа про вищу освіту  (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
- документ, що підтверджує  вільне володіння  державною мовою;
- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
- довідка про відсутність судимості;
- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
- мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.
Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в конверті в запечатаному вигляді.

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі:
визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) Ємільчинській селищній раді за адресою: вул. Соборна, 51, смт Ємільчине, Житомирська область, 1 поверх, кабінет № 11 з 24 червня 2021 по 23 липня 2021 року включно.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

- конкурсний відбір з визначення директора Комунальної установи  «Великояблунецький заклад  загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області»  відбудеться 06 серпня 2021 року у приміщенні Ємільчинської селищної ради за адресою: вул. Соборна, 18, смт Ємільчине, Житомирська область, II поверх (мала актова зала).

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:
- перевірки знання законодавства  у сфері загальної середньої освіти, законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти (20 питань);
- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс - заступник селищного голови Онищук Ольга Василівната, телефон  (0-4149)-2-12-10, e-mail: emrada1@ukr.net.
Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена приймати документи для участі у конкурсі – працівники загального відділу селищної ради Сербін Тетяна Петрівна, Ліберда Тетяна Анатоліївна, телефон (0-4149)-2-15-06, e-mail: emrada1@ukr.net.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розпорядження селищного голови від 15.11.2017р. №87-к "Про Порядок проведення конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування"

 

 

Розпорядження селищного голови від 20.11.2017р. №92-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад"

 

Розпорядження селищного голови від 05.02.2018р. №33-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної  посади"

 

Розпорядження селищного голови від 19.03.2018р. №73 "Про  перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної  посади провідного спеціаліста відділу культури та туризму"

 

 

Розпорядження селищного голови від 18.04.2018р. №109-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади" (начальник відділу культури та туризму селищної ради)

 

 

Розпорядження селищного голови від 14.05.2018р. №133 "Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення"

 


Розпорядження селищного голови від 20.06.2018р. №175-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної  посади"

 

 

Розпорядження селищного голови від 10.08.2018р. №216-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки  функціональних повноважень спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій, транспорту, комунальної власності Ємільчинської селищної ради"

 

 

Розпорядження селищного голови від 01.04.2019р. №74-к "Про перелік питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень посад Ємільчинської селищної ради" (головний спеціаліст сектору кадрової роботи селищної ради)

 

 

Розпорядження селищного голови від 21.08.2019р. №163-к"Про перелік питань для перевірки знання законодавства при проведенні конкурсу та іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади" (головний спеціаліст з питань реєстрації актів цивільного стану загального відділу селищної ради)